Byt 2+1, Vysočanská ul. - Praha 9

Útulný byt jen pár metrů od stanice metra Střížkov, ve stejnojmenné městské části. Zrekonstruovaný byt v revitalizovaném domě nabídne svému majiteli komfortní bydlení se skvělou dopravní infrastrukturou v okolí.

V útulné kuchyni, s překvapivě prostornou pracovní plochou, může nový majitel ihned po převzetí bytu chystat pohoštění pro přátele a známé. Vaření na elektrickém kombinovaném sporáku bude potěšením a zábavou.

Náklady spojené s vlastnictvím bytové jednotky vycházejí na 2.000,-Kč/měs. To zahrnuje platby za vodu, vytápění, fond oprava a správu domu. Jediným dalším nutným nákladem je platba za elektřinu, nicméně to rozhodně nebude zátěží, jelikož se zálohy pohodlně vejdou do 1.000,-Kč/měs.

Původní dispozice byla při rekonstrukci upravena na 2+1, což umožnilo oddělit ložnici od obytného prostoru a kuchyňské části. Zároveň byl prostor ve vstupní části bytu využit pro vestavěné skříně, které pojmou opravdu hodně.

Text a fotografie jsou jen malou ochutnávkou, která předchází prohlídce. Na místě teprve posoudíte, jestli je tento byt tím, který hledáte. Doporučuji neotálet - za tuto cenu se v této lokalitě nic jiného, ve srovnatelné kvalitě, nenabízí.

V blízkém okolí najdete mnoho míst pro trávení volného času. V těsném sousedství stanice metra Střížkov vzniká park, který rozšíří sousední Park Přátelství, oblíbený pro svou pestrost a rozlohu. Klikaté stezky, vodní kaskáda nebo příjemná restaurace - je zřejmé, že Úřad MĆ Praha 9 se o rozvoj oblasti stará.

Moderní spojení toalety a koupelny, které není úplně praktické ve velkých bytech, zde účelně pracuje s prostorem. Navíc je koupelna hned u vstupu do bytu, což nebývá vždy pravidlem.

36m² podlahové plochy, k tomu zasklená lodžie 6m² a sklepní kóje (1,5m²) na patře.

Jihozápadní orientace bytu a 5. nadzemní podlaží (z 11ti) zajišťuje dostatek denního světla. Nicméně pomocí žaluzií na oknech a posuvných vertikálních žaluzií na zasklené lodžii docílíte, v případě potřeby, slušného zatmění i přes den. Spánek po noční směně nemusí být rušen světlem.

Veškeré vybavení, včetně vestavěných skříní, kuchyňské linky a sanity je součástí prodeje.

nemovitost již není v nabídce, máte-li zájem o podobnou, kontaktujte