Rodinný dům - Mlékojedy, Neratovice

Podlahová plocha RD 170m², zahrada 502m²

Dvoupodlažní, zděný rodinný dům, v Mlékojedech, části Neratovic. Ihned k nastěhování, bez nutnosti rekonstrukce - tu již provedl stávající majitel. Ve spodním podlaží je částečně zařízený, ve druhém podlaží je kuchyňská linka a sanita v koupelně. Vytápění a ohřev vody zajišťuje plynový kotel. Nechybí zde napojení na vodovodní řad a kanalizaci.

Dispozici ilustrují následující půdorysy, nejlepší představu ovšem získáte na osobní prohlídce, kterou si domluvte přes některý z kontaktů.

Za domem je zahrada se vzrostlými stromy a na většině plochy s travnatým porostem. Je pouze na Vašem rozhodnutí jestli část rozvinete svými zemědělskými a zahrádkářskými schopnostmi nebo bude zahrada čistě odpočinkovým prostorem. Dvojice čerpadel slouží pro automatické zavlažování (řízeno počítačem) resp. pro zalévání.

Dodavatelem plynu a elektřiny je ČEZ a.s., měsíční náklady na plyn přibližně 3.000,-Kč. Součástí vyhotoveného PENB je návrh možných opatření, která umožní snížit energetickou náročnost. Přestože nejsou náklady na vytápění enormní tak je jistě každá úspora vítaná.


Krásné a klidné okolí vybízí k procházkám či cyklovýletům, jen pár desítek metrů od domu se kříží cyklostezky spojující Mlékojedy s nedalekým Kostelcem nad Labem či Mělníkem. To, že Neratovice jsou jen "pár šlápnutí" daleko je pochopitelné.

K vodním aktivitám svádí nedaleké Labe a několik přírodních koupališť v okolí.

Prostorná garáž pojme i SUV, na dvorek se pohodlně vejde menší autobus a ani další automobil v rodině nebo návštěva nepředstavuje žádný problém - místo na zaparkování je i před domem.

inzerce na webu RE/MAX