Pár slov o mně

Důvody ke spolupráci

Mám elektrotechnické vzdělání, celou svou profesní kariéru jsem se pohyboval v oborech IT a telekomunikace. Mám dlouholeté zkušenosti z vedoucích pozic, s krizovým řízením i projektovou činností. Práce s lidmi mě baví, její rozmanitost každý den přináší nové podněty a pomáhat a posouvat i sebe dál mi dává smysl.

A i proto jsem se po mnoha letech v korporátu rozhodl změnit prakticky všechno v pracovním životě a začal si práci i čas organizovat sám. Jsem časově i geograficky velmi flexibilní.

Setkávám se s občasným despektem k práci makléřů, přesto věřím, že reálná zkušenost mých klientů je vždy kladná, trochu idealisticky pracuji na zlepšení náhledu na tuto profesi, a jsem přesvědčen, že síť RE/MAX nemusí nic dokazovat - spokojení klienti mluví za nás. Etický kodex je pro nás dogma, klienti si mohou být jistí, že pracují s profesionálem ať se obrátí na kohokoli.

Pro mě je klient partner, může se na mě absolutně spolehnout a starosti mi přenechat. Průběžně jej informuji a případné nejasnosti konzultujeme. Naslouchám potřebám, hledám nejlepší řešení a vždy jednám racionálně.

Mám rád statistiky, práce s čísly a jejich vyhodnocování je zajímavým doplňkem a zpestřením.

V souladu se zákonem č. 39/2020 sb. o realitním zprostředkování jsem profesně pojištěn u Generali Česká pojišťovna.