4+kk, 117 - Praha 18, Letňany

Prostorný a prakticky řešený byt v novostavbě z roku 2016, s nerušeným výhledem, parkovacím stáním, uzamykatelnou garáží a sklepní kójí. V době rostoucích cen energií oceníte kvalitní konstrukci a zateplení řadící budovu do energetické kategorie B, v souladu se zákonem o hospodaření energií. Vaše měsíční náklady na vytápění budou jen zanedbatelnou položkou v rozpočtu (výše stávajících plateb najdete níže). Pakliže lokalitu neznáte, budete překvapeni množstvím zeleně v blízkém okolí. Možností pro trávení volného času je mnoho, ať v již zmíněném venkovním prostředí (směr Kbely je rozlehlý lesopark) nebo v samotných Letňanech - plavecký bazén s tobogánem, sousední hala s ledovou plochou, fitness centrem nebo opodál stojící hala pro raketové sporty. Tím výčet zdaleka nekončí, ale vraťme se k nabízené nemovitosti.

V bytovém domě na adrese Kadečkové 774/8 o 5tinadzemních podlažích je prostorný výtah, chodby po straně domu (s průnikem denního světla, nemusíte se tedy obávat ponurých průchodů než dojdete k bytu) a přímý vstup do garáží. Což je příjemné v deštivých či mrazivých dnech. Výtah oceníte při velkých nákupech nebo při cestách s kočárkem. U garážového stání potěší sklep, úložného prostoru není nikdy dost. 


Ohřev vody a vytápění pro bytový dům je zajištěno dálkovým horkovodem, na který je napojena výměníková stanice v podzemním podlaží bytového domu, pro vaření využijete indukční varnou desku. Nabízená bytová jednotka je v 2. nadzemním podlaží, díky oknům do tří stran (u všech je připravena elektroinstalace pro případnou montáž venkovních žaluzií) je velmi světlá a dispozice zaručuje prostor pro velkou rodinu. 3 ze 4 obytných místností mají přístup na balkóny, které jsou umístěné na protilehlých stranách (směr vstupu do domu je severozápad, výhled směrem k letňanskému lesoparku je jihovýchod).

Datovou konektivitu zajišťuje pro bytový dům společnost T-Mobile, stávajícím dodavatelem elektřiny v nabízené bytové jednotce je PRE a.s.

krásný a prostorný byt, domluvte si prohlídku

    V případě, že by vás zajímalo z jakých materiálů je bytový dům postaven tak i těmito informacemi disponuji. Železobetonové konstrukce jsou vhodně kombinovány s keramickým zdivem, v částech, které sousedí s další bytovou jednotkou jsou navíc použity cihly akustické, které: "díky maximální akustické izolaci zaručují ideální zvukovou pohodu ve vašem interiéru" - tuto citaci jsem si půjčil od výrobce.

    Bytová jednotka je až na kuchyňskou linku se spotřebiči a vestavěné skříně v předsíni a ložnici nabízena bez vybavení, V následující tabulce jsou orientační výměry jednotlivých místností. Jak již bylo zmíněno výše, k bytu náleží parkovací stání a sklep v suterénu domu a uzamykatelná garáž.

    V komerčních prostorách okolních bytových domů se nachází několik provozoven, které mohou bydlení zpříjemnit. Ať už je to restaurace, prodejna potravin nebo kosmetika, případně v přilehlém letňanském sídlišti večerka, asijská restaurace, pizzerie, pošta, knihovna a mnoho dalších užitečných a volnočasových alternativ.

    Mateřské školy, základní školy, praktičtí i dětští lékaři, lékárny - to vše je v Letňanech samozřejmostí. Jestli jste stále ještě nenašli odpovědi na všechny otázky využijte některý z kontaktů

více fotografií v inzerci

    Co se týká dopravní obslužnosti lokality, od domu je to jen pár minut jízdy na městský okruh a tudíž pohodlné a rychlé spojení na dálnice D8, D10 a D11. Preferujete-li MHD, k nejbližší zastávce autobusu je to 8 minut chůze, následně pak 5 minut na konečnou Metra C - Letňany. 

Prohlédněte si videoprezentaci bytové jednotky.

jQuery Tlačítko na začiatok by William from Wpromotions.eu

Který den bude nejlepší na prohlídku?

LETŇANY WEATHER