4+kk, 117 - Praha 18, Letňany

Velký byt, ideální pro rodinu, v klidném prostředí jen pár metrů od lesoparku. Prakticky řešené uspořádání, žádné průchozí obytné místnosti. K tomu sklep, parkovací stání a garáž.

V blízkosti je několik míst pro nákupy, přesto dost daleko, aby vás neobtěžoval hluk z příjezdových cest. Obchodní centrum Letňany či Globus v Čakovicích oceníte pro větší nákupy. Areál výstaviště PVA krom výstav a veletrhů v létě hostí různé hudební akce.

Z Letňan je velice dobré spojení jak do centra Prahy tak i ven z města. Napojení na dálnice D8, D10 a D11 je otázkou několika málo minut. Preferujete-li MHD pak na zastávky Metra Letňany nebo Prosek se dostanete autobusem do 10ti minut.

možnost připojení na PCO
možnost připojení na PCO

SVJ s vlastníky sdílí informace přes web nebo pomocí nástěnky u vstupu do domu.

Dálkově dodávané teplo a velmi kvalitní provedení stavby zaručují nízké provozní náklady.

Letňany dlouhodobě pracují na zvyšovaní kapacit školních a předškolních zařízení. Tři základní a čtyři mateřské školy, jedna MŠ je dokonce přímo v nedaleké nové zástavbě.

Preferujete pobyt a pohyb v přírodě? Již zmíněný lesopark, který spojuje Letňany a Kbely je skvělé místo pro aktivní odpočinek. Vaše děti ocení hřiště s prolézačkami nebo cyklotrail.

byt již není v nabídce, hledáte-li podobný, zavolejte mi

Velkým plusem nabídky je možnost převzetí hypotečního úvěru s naprosto exkluzivní úrokovou sazbou 2,29% s fixací do roku 2030.