1+kk, 34m² - Praha 14, Kyje

Pražské Kyje jsou největší městskou částí Prahy 14 (součást městského obvodu Praha 9), možná trochu nenápadné, o to ale zajímavější. V rezidenční oblasti zvané Hutě, čeká na nového majitele plochou skromný, leč velmi útulný, jižně orientovaný byt o dispozici 1+kk, v 1. nadzemním podlaží. Předsíň, koupelna s toaletou a obývací pokoj s kuchyňským koutem dávají dohromady 34m². K tomu balkon a sklep v podzemním podlaží. Ty sice nezvětší plochu bytu, ale jde o další využitelný prostor, k odpočinku, resp. na uložení např. sezónních věcí.

Nízké provozní náklady zaručuje kvalitní zhotovení bytového domu, energeticky spadá do třídy C. Vytápění zajišťuje společná kotelna v domě, k vaření využijete elektrický sporák, který je součástí kuchyňské linky. Z dalšího vybavení je součástí prodeje už jen šatní skříň v obývacím pokoji a sanita v koupelně (tak, jak ilustruje půdorys bytové jednotky).

Pokud patříte ke sportovním nadšencům pak oceníte blízkost sportovního vyžití (venkovní i vnitřní), parkovat můžete přímo u domu a pokud automobil nevlastníte pak ani nákup nebude komplikace - nejbližší supermarket je Albert u stanice metra Rajská zahrada. Tamtéž pošta, lékárna atd.

Měsíční náklady na provoz bytové jednotky, které vlastník hradí měsíčně SVJ, jsou ve výši 2.670,-Kč, zahrnují vytápění, teplou a studenou vodu, svoz odpadu, fond oprav, pojištění domu, úklid společných prostor a další položky spojené s chodem bytového domu, kupodivu i připojení k internetu. Jedinou nezbytnou další platbou je elektrická energie, dodavatelem je PRE a.s.

V případě potřeby je možné část kupní ceny uhradit pomocí hypotečního úvěru, s jehož vyřízením Vám mohu pomoci. Aktuálně je v bytová jednotka pronajímána, po prodeji může tento stav zůstat, v případě koupě za účelem vlastního bydlení bude nájemní smlouva ukončena.

nabídka již není aktuální, v případě zájmu o podobnou nemovitost mě kontaktujte